30 березня 2006 р.

Вищий адміністративний суд України визнав незаконними збори щодо проведення місцевого референдуму у Чернігові

Збори жителів міста щодо створення ініціативної групи для проведення місцевого референдуму про дострокове припинення повноважень Чернігівського міського голови Олександра Соколова, що пройшли 30 липня 2004 року, визнані незаконними. Відповідне рішення вчора прийняв Вищий адміністративний суд України, повідомили у прес-службі міської ради. Вищий адміністративний суд України своєю постановою повністю скасував рішення Деснянського районного суду Чернігова від 30 грудня 2004 року, яким було задоволено скаргу соціалістів Л.Короткої та В.Ходінова і визнано неправомірним та скасовано розпорядження міського голови про відмову у реєстрації ініціативної групи. Вищий адміністративний суд також скасував рішення апеляційного суду Чернігівської області від 22 березня 2005 року, яким відхилено апеляційну скаргу міського голови і залишено без змін рішення Деснянського районного суду. Прийнято нове рішення, яким у задоволенні скарги представникам ініціативної групи повністю відмовлено. Судова тяганина, що тривала півтора роки, закінчилася на користь Чернігівського міського голови Олександра Соколова.