22 березня 2006 р.

Переможці предметних олімпіад отримали стипендії Чернігівського міського голови

Учні міських загальноосвітніх навчальних закладів – переможці обласних предметних олімпіад отримали грошові стипендії Чернігівського міського голови. Повідомили в управлінні освіти міської ради. "Понад 8 000 чернігівських школярів, учнів 9-11 класів, взяли участь у двох перших етапах проведення олімпіад. У третьому, обласному, змагалися 156 наших старшокласників. Вони вибороли 67 призових місць", - розповів заступник начальника управління освіти міськради Михайло Рубан. Зважаючи, що дехто брав участь у олімпіаді не з одного, а з кількох предметів, нагороджених виявилося 62. До речі, 26 призерів обласного етапу будуть брати участь ще й в республіканських змаганнях, запланованих на кінець березня – початок квітня. Михайло Рубан повідомив, що в Чернігові на базі колегіуму №11 та ліцею №15 з 28 березня до 2 квітня пройде республіканська олімпіада з біології. "Безумовно, це є свідченням успіхів чернігівських школярів та високого рівня їх підготовки з цієї дисципліни", - сказав він. Також в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбувся концерт "Весняні барви натхнення" за участю учнів міських закладів мистецької освіти, стипендіатів Чернігівського міського голови.