21 березня 2006 р.

У Чернігівській міській раді створена координаційна рада з питань організації транспортного забезпечення населення

З метою покращення транспортного забезпечення жителів міста, сприяння узгодженості дій контролюючих, правоохоронних і виконавчих органів у Чернігівській міській раді створена координаційна рада з питань організації транспортного забезпечення населення. Повідомили у прес-службі міськради. Транспортна рада є координуючим і дорадчим органом виконкому і підзвітна йому. До складу ради, яку очолює перший заступник міського голови Олег Білоусов, увійшли депутати та представники виконавчих органів міськради, перевізники, а також представники контролюючих і правоохоронних органів. Транспортна рада сприятиме узгодженості дій та координації діяльності органів, на які покладені обов'язки в організації транспортного забезпечення населення та роботи пасажирських перевізників на міських маршрутах, контролю за виконанням та дотриманням правил надання послуг пасажирського транспорту, забезпечення безпеки дорожнього руху, додержання санітарних та протипожежних вимог, дотримання податкової та фінансової дисципліни. Вивчаючи стан транспортного забезпечення міста, рада готуватиме висновки і рекомендації з відповідних питань. Проте безпосередньо у господарську діяльність перевізників чи в професійну діяльність контролюючих органів рада не втручатиметься.