21 березня 2006 р.

У Чернігові будуть діяти пільгові транспортні перевезення

Транспортні перевезення чернігівців у райони садово-городніх масивів будуть здійснюватися у повному обсязі. Повідомив під час засідання виконавчого комітету начальник управління транспорту, енергетики і зв'язку міської ради Володимир Воронін. Виконком затвердив маршрути перевезень у райони дачних масивів на весняно-літній період 2006 року. Основним перевізникам доручено організувати роботу щовівторка та щочетверга автобусів, які працюють у пільговому режимі, переглянути графіки руху автобусів з розрахунку перебування на маршруті не менше 10 годин. За словами Володимира Вороніна, обов'язково буде переглянутий графік руху міського громадського транспорту, щоб узгодити його з відправленням і прибуттям приміських поїздів. Жителі Чернігова мають близько 27 тисяч садово-городніх ділянок, що розташовані у приміській зоні. Майже 1000 ділянок знаходяться на значній відстані від міста в районі сіл Чернігівського та Куликівського районів (с.Українка, Дроздівка, Жукотки, Халявин, Березанка, Шестовиця, Рівнопілля, Якубівка).