2 березня 2006 р.

"Чернігівське тролейбусне управління" – одне з кращих підприємств електротранспорту України

КП "Чернігівське тролейбусне управління" стало переможцем за підсумками огляду-конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту України за підсумками роботи у 4 кварталі 2005 року. Повідомили у прес-службі Чернігівської міської ради. Конкурс проводився Міністерством будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, ЦК профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України та корпорацією підприємств міського електротранспорту "Укрелектротранс". ЧТУ відзначене дипломами організаторів конкурсу, який проводиться з метою стимулювання підприємств електротранспорту щодо забезпечення безперебійного і безпечного перевезення пасажирів, підвищення економічної ефективності роботи, поліпшення умов праці, безпеки руху. В огляді-конкурсі взяли участь 23 експлуатаційних підприємств, які були розділені на три групи залежно від кількості працюючих. ЧТУ посіло перше місце у другій групі.