24 лютого 2006 р.

ПРЕС-АНОНС від 24 лютого 2006 року

Завтра о 6.15 у перший свій рейс вирушить швидкісний електропоїзд сполученням "Чернігів – Київ", - повідомив начальник станції "Чернігів" Микола Кубишко. За його словами, новий електропотяг має підвищену комфортність, майже не робить зупинок на шляху до Києва і прибуває до столиці за 2 години 20 хвилин. "Київ стане ближчим до нас", - сказав Микола Кубишко. Назад до Чернігова електропоїзд відправляється о 18.00. Вартість проїзду складає 6 грн.45 коп., одночасно електропоїзд вміщує понад 950 пасажирів. Як повідомив начальник управління транспорту, енергетики і зв'язку міськради Володимир Воронін, обов'язково буде переглянутий розклад руху транспорту на вокзал, щоб узгодити його з часом відправлення і прибуття нового електропоїзду. Очікується, що у заходах візьмуть участь генеральний директор "Укрзалізниці" Василь Гладких, начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кровопишин, голова Чернігівської ОДА Микола Лаврик та Чернігівський міський голова Олександр Соколов Початок о 5.30 на пероні Чернігівського залізничного вокзалу. Запрошуємо всіх бажаючих журналістів.