24 лютого 2006 р.

Депутати Чернігівської міськради затвердили Правила розміщення та утримання гральних автоматів

Сьогодні на сесії Чернігівської міської ради депутати затвердили Правила розміщення та утримання гральних автоматів. У Чернігові розміщення гральних автоматів має бути впорядкованим протягом трьох місяців з дня затвердження Правил. Повідомили у прес-службі Чернігівської міської ради. Затверджені Правила передбачають встановлення гральних автоматів тільки у спеціальних приміщеннях – гральних залах. У той же час забороняється їх розміщувати у житлових будинках, медичних і навчальних закладах, на зупинках громадського транспорту, вулицях міста і підземних пішохідних переходах, інших місцях громадського користування. За словами начальника управління торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Віри Коваленко, введення Правил зумовлено тим, що у Чернігові поширилася практика некерованого встановлення гральних автоматів у місцях, не передбачених для азартних ігор. "Правила мають впорядкувати розміщення гральних автоматів", - сказала Віра Коваленко. Серед документів, необхідних для отримання дозволу на розміщення об'єкта, обов'язковим є договір про вивезення сміття, укладений підприємцем з відповідною організацією, що займається прибиранням. Контроль за виконанням Правил у цілому покладений на міський відділ УМВС України в Чернігівській області. У Чернігові на сьогодні ДПІ міста видала близько 550 торгових патентів на гральні автомати різним суб'єктам підприємницької діяльності (8 – юридичні особи та 12 – фізичні особи). Переважна більшість гральних автоматів установлені на зупинках транспорту і ринках.