23 лютого 2006 р.

Благоустрій Чернігова покращується

У Чернігові найближчим часом будуть реалізовані ряд проектів, які мають суттєво покращити благоустрій міста. Начальник управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Сергій Короленко розповів про деякі з них детальніше. За дорученням міського голови Олександра Соколова управлінням ЖКГ розробляється проектно-кошторисна документація на виконання рельєфного освітлення дзвіниці Троїцького собору. Там буде встановлено понад 50 ліхтарів, проте сам принцип встановлення освітлення буде відрізнятися від Катерининської церкви, скоріше воно буде подібним на нічне освітлення приміщення міськради. На сьогодні технічні питання практично вирішені, невдовзі місцеві підрядники розпочнуть роботи. Фінансуватимуться вони з міського бюджету. Після робочої зустрічі з колективом міської лікарні №2 Олександр Соколов доручив вивчити питання облаштування світлофорного регулювання на пішохідному переході навпроти зупинки. Над розробкою проектно-кошторисної документації працюють спеціалісти управління ЖКГ спільно з підприємством "Атілос". Саме вони пообіцяли профінансувати половину вартості проекту. Роботи із встановлення світлофорів та облаштування переходу планують завершити вже в березні. Сергій Короленко також розповів про застосування придбаного наприкінці минулого року агрегату для ямкового ремонту. Робітники, що працюють на ньому, вже охрестили машину "асфальтним міні-заводом". "Ремонт тепер виконується набагато якісніше, а витрати менші," – говорять комунальники.