20 лютого 2006 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради „ Про затвердження „Правил приймання стічних вод підприємств в міську каналізаційну систему”.

Відповідно до вимог Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету міської ради „Про затвердження „Правил приймання стічних вод підприємств у міську каналізаційну систему”, розроблений комунальним підприємством „Чернігівводоканал” та відділом з питань реалізації державної регуляторної політики міської ради. Проект спрямований на запобігання порушенням у роботі мереж і споруд каналізації, підвищення ефективності роботи цих споруд і безпеки їх експлуатації та забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств. Підставою для розробки проекту є звернення підприємств в міську раду та доручення голови Чернігівської облдержадміністрації про перегляд процедури розрахунків перерозподілу між підприємствами міста гранично – допустимих концентрацій забруднень, що скидаються підприємствами зі стічними водами в міську каналізацію. Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на сторінці www.chernigiv-rada.gov.ua З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також в КП „Чернігівводоканал”. Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу : 14017, м. Чернігів, вул. Жабинського, 15.