21 лютого 2006 р.

У Чернігівській міській раді підбиті підсумки Програми соціального і економічного розвитку за 2005 рік

Виконання Програми соціального і економічного розвитку Чернігова за минулий рік розглядалися на розширеному засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради. Повідомили у прес-службі міськради. Як зазначив міський голова Олександр Соколов, підсумки роботи господарського комплексу міста за 2005 рік засвідчують позитивні тенденції, що утримуються в обласному центрі кілька років поспіль. У 2005 році із 65 чернігівських промислових підприємств виконали планові показники 35, минулорічні показники перевищили 40. Динамічно розвивалися вісім галузей промисловості із 10. Перевищили показники попереднього року хімічна, харчова галузі, металургія і обробка металу. Удвічі збільшилися капітальні вкладення у будівництво житла та об'єкти соціальної сфери, активізувалася діяльність підприємств малого і середнього бізнесу, які займаються виробництвом продукції. Рівень безробіття у Чернігові є найнижчим в області. За словами міського голови, на жаль, невирішена проблема заборгованості із заробітної плати на підприємствах Чернігова. На початок року вона склала1 мільйон 300 тисяч гривень. Міський голова поставив завдання ліквідувати борги протягом півроку. "Для нас основним завданням є забезпечення нормальної життєдіяльності міста, щоб в оселях чернігівців було тепло та зручно, щоб люди мали роботу", - сказав Олександр Соколов. Під час засідання розширеного виконкому, в якому взяли участь керівники провідних підприємств, організацій і установ міста, визначені основні завдання на 2006 рік.