17 лютого 2006 р.

Торгова мережа Чернігова розвивається динамічно

На початок 2006 року торгова мережа міста Чернігова нараховує 845 магазинів торговою площею майже 74 тисячі метрів квадратних. – Повідомили в управлінні торгівлі, послуг та розвитку підприємництва міськради. Минулого року відкрито 64 нові магазини, найбільші серед них – гіпермаркет будівельних матеріалів "Вена", магазин ТОВ ГРК "Седам" по вул. Савчука. У відкритому після реконструкції торгово-розважальному комплексі "МегаЦентр" створено понад 100 нових робочих місць. Після придбання пакету акцій ВАТ "Чернігівпродтовари", за півроку ТОВ "Союз" вже провели реконструкцію 5 магазинів, запровадивши прогресивні методи обслуговування. На одного жителя міста продано за минулий рік в середньому за місяць товарів на суму 278 гривень. На 20% зросли обсяги роздрібного товарообігу. В обласному центрі працюють 13 ринків: у минулому році їх додалося ще два – "Хітринок" та ринок з продажу запчастин ВАТ "Чернігів-Авто". За даними інвентаризації, проведеної в травні 2005 року, маємо майже 14 тисяч торгових місць. Мережу підприємств ресторанного господарства складають 235 закладів.