15 лютого 2006 р.

ПРЕС-АНОНС

24 лютого о 10-й годині у великому залі міськради відбудеться засідання двадцять першої сесії Чернігівської міської ради четвертого скликання. На розгляд сесії виносяться такі питання: • Про виконання міського бюджету за 2005 рік. • Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за 2005 рік. • Інформація про використання коштів депутатського фонду міської ради за 2005 рік. • Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради "Про міський бюджет на 2006 рік". • Про звіт фонду комунального майна міськради про хід та результати відчуження комунального майна у 2005 році. • Про внесення змін та доповнень до Програми реконструкції (відновлення) покрівель житлових будинків на 2004-2006 роки. • Про правила розміщення та утримання гральних автоматів на території м.Чернігова. • Інформація КП "Чернігівводоканал" щодо направлення коштів з державного, міського бюджетів та власних доходів на розвиток підприємства. • Ряд земельних питань.