Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
4 липня 2024 р.

Оголошення про скликання 41 (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання


Фото № 1

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 41 (позачергова) сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання відбудеться 10 липня 2024 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). Відповідне розпорядження підписав секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако 4 липня.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про надання згоди на передачу майна територіальної громади м. Чернігова у державну власність.

2. Про затвердження змін до Регламенту Чернігівської міської ради VІІІ скликання.

3. Про затвердження Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби України на 2023 - 2027 роки у новій редакції.

4. Про затвердження Програми підготовки територіальної оборони та підготовки населення м. Чернігова до участі в русі національного спротиву на 2022 - 2027 роки у новій редакції.

5. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 3/VІІІ-17 «Про структуру виконавчих органів міської ради» та затвердження Положення про відділ взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної та спеціальної роботи Чернігівської міської ради.

6. Про перейменування вулиць в м. Чернігові.

7. Про внесення змін до Програми розвитку громадського транспорту загального користування м. Чернігова на 2022-2024 роки.

8. Про погодження використання земельних ділянок комунальної форми власності.

9. Про розгляд питання щодо передачі у комунальну власність об’єктів цивільного захисту населення.

10.Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2024 році (нежитлове приміщення за адресою: вул. Мазепи Івана, 68а, прим. 1).

11. Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, що підлягають приватизації у 2024 році(об’єкт незавершеного будівництва – будівля тягової підстанції № 12 за адресою: вул. Тероборони, 48а).

12. Про визначення власника новоствореного майна.

13. Про затвердження Звіту про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2024 року.

14. Про затвердження договору про передачу коштів між місцевими бюджетами.

15. Про внесення змін до рішення міської ради від 30 червня 2022 року № 18/VIII – 19 “Про місцеві податки та збори” зі змінами (№ 31/VIII – 9, № 33/VIII – 41, № 34/VIIІ – 13, № 40/VIIІ-18).

16. Про перепрофілювання (зміну типу) Спеціалізованої загальноосвітньої середньої школи № 1 з поглибленим вивченням іноземних мов та затвердження Статуту у новій редакції.

17. Про перепрофілювання (зміну типу) Спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов та затвердження Статуту у новій редакції.

18. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

19. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

20. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

21. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

22. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

23. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

24. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівського колегіуму № 11 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

25. Про перепрофілювання (зміну типу) Загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів фізико-математичного профілю № 12 м. Чернігова та затвердження Статуту у новій редакції.

26. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

27. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

28. Про перепрофілювання (зміну типу) Ліцею №15 та затвердження Статуту у новій редакції.

29. Про перепрофілювання (зміну типу) Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-інформаційно-технологічний ліцей № 16» Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

30. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

31. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

32. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 20 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

33. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівського ліцею № 22 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

34. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

35. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

36. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

37. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 29 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

38. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

39. Про зміну назви Гімназії №31 гуманітарно-естетичного профілю та затвердження Статуту у новій редакції.

40. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівського ліцею № 32 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

41. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

42. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

43. Про перепрофілювання (зміну типу) Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 35 Чернігівської міської ради Чернігівської області та затвердження Статуту у новій редакції.

44. Про звернення Чернігівської міської ради до Чернігівської обласної ради щодо передачі закладів професійної(професійно-технічної) освіти в комунальну власність Чернігівської міської територіальної громади.

45. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

46. Про внесення змін до рішень Чернігівської міської ради та договорів оренди земельних ділянок.

47. Про надання пільг зі сплати земельного податку у 2025 році.  

48. Про погодження використання для розміщення блочно-модульної котельні земельної ділянки комунальної форми власності.

49. Про визначення переліку земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах окремими лотами та про продаж на земельних торгах права оренди земельної ділянки кадастровий номер 7410100000:01:036:0539.

50. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину для будівництва індивідуальних гаражів.

51. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва.  

52. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва.

53. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

54. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, вилучення і передачу в оренду земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

55. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, вилучення і надання в постійне користування земельних ділянок юридичним особам.

56. Про звіт начальника Чернігівської міської військової адміністрації Брижинського Д. В.

57. Про депутатські запити.

58. Різне.

Графік засідань постійних комісій

Пресслужба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!