14 лютого 2006 р.

У Чернігові відкрився найбільший супермаркет змішаної торгівлі

У Чернігові у мікрорайоні Масани відкрився новий супермаркет, що став найбільшим у місті. Повідомили у прес-службі Чернігівської міської ради. Площа супермаркету – понад 1 тисяча метрів квадратних. Для жителів мікрорайону на сьогодні це один з перших таких великих магазинів продовольчих та товарів для дому. Його відкриття було довгоочікуваним і перед дверима зібралися близько 500 чоловік. За словами директора мережі магазинів Сергія Кузьменка, за київськими стандартами, супермаркет змішаної торгівлі малий за розмірами, але для Чернігова – поки що найбільший. Там створені 60 нових робочих місць. Міський голова Олександр Соколов взяв участь у відкритті нового магазину. Він наголосив, що у мікрорайоні Масани планується активне житлове будівництво, тож продовжуватиметься і розбудова його інфраструктури. Навесні буде введений в експлуатацію сучасний ринок та автовокзал, найближчим часом також планується будівництво гіпермаркету побутових товарів, в якому б чернігівці могли ще й отримати різні послуги. "Не залишається поза увагою і проведення тролейбусної лінії. Ми над цим питанням працюємо", - сказав Олександр Соколов.