7 лютого 2006 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: рішення міської ради «Про перелік назв об’єктів, історичних і архітектурних пам’яток, які відносяться до місцевої символіки»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Чернігівської міської ради «Про перелік назв об’єктів, історичних і архітектурних пам’яток, які відносяться до місцевої символіки», розроблений управлінням культури міської ради. Проект спрямований на приведення у відповідність до сучасних вимог нормативних актів місцевого самоврядування з метою удосконалення механізму справляння з юридичних осіб та громадян збору за право використання місцевої символіки і передбачає упорядкування та збільшення надходжень від цих зборів до міського бюджету. Підставою для розробки проекту є Закони України «Про місцеве самоврядування», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», рішення Чернігівської міської ради від 07.07.93 р. «Про встановлення місцевих податків і зборів і затвердження їх ставок» (шістнадцята сесія двадцять першого скликання) та рішення виконавчого комітету міської ради від 21.11.05 р. № 265 «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.08.02 р. № 184 «Про регламент виконавчого комітету Чернігівської міської ради». Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на сторінці www.chernigiv-rada.gov.ua . З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також в управлінні культури міської ради, каб. № 4. Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника: 14000, м. Чернігів, вул. Щорса, 23.