20 червня 2024 р.

Автобусні маршрути №31 та 25/25А тимчасово змінять свій рух

На період проведення ремонтних робіт на ділянках вулиць Тероборони та Спортивна будуть внесені тимчасові зміни до маршрутів автобусів №31 та 25/25А. Про це повідомляє управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку.

1. Рух автобусів №31 від вулиці Тероборони буде скеровано вулицею Леоніда Пашина до зупинки «Геріатричний пансіонат» та за аналогічним маршрутом в зворотному напрямку. Звертаємо увагу, що автобус не їхатиме до зупинок «вул. Федора Уманця» та «Подусівка».
  2. Рух автобусів № 31 від вулиці Тероборони буде скеровано в об'їзд перекритої ділянки вулицями Дніпровська, Попова, Тероборони до кінцевої зупинки «Подусівка» в прямому та зворотному напрямках.
  3. Рух автобусів № 25/25А від вулиці Тероборони буде скеровано в об'їзд перекритої ділянки вулицями Дніпровська, Попова, Леоніда Пашина та далі за своїм маршрутом в прямому та зворотному напрямках.

Радимо пасажирам користуватися мобільним застосунком DozoR City або сайтом для відстеження руху транспорту в режимі онлайн.

Фото Суспільне Чернігів

Пресслужба Чернігівської міської ради