20 червня 2024 р.

Фонтани цього року у Чернігові не вмикатимуть

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. Після проведених розрахунків стосовно вартості запуску та роботи фонтанів на цей рік спрямувати ці кошти на підтримку військових.

– Ми порахували спільно з управлінням ЖКГ, що розконсервація фонтанів в цьому році та їх робота в літньо-осінній період буде коштувати близько 5,3 млн грн. Так, в інших містах фонтани працюють, але у Чернігові пріоритети визначені чітко: допомога ЗСУ, відновлення міста та підтримка інфраструктури, – каже в.о. очільника міста.

Прийнято рішення натомість спрямувати ці кошти одій із військових частин ОК «Північ», яка зараз перебуває на Сумському напрямку.

– Вони їм більше потрібні. Я думаю, що чернігівці зрозуміють це рішення. І, сподіваюся, в наступному році наші фонтани працюватимуть, повідомив Ломако.

Світлина Андрія Козуна

Пресслужба Чернігівської міської ради