26 січня 2006 р.

Яка вулиця у Чернігові буде перейменована?

Пропозиції щодо присвоєння одній з вулиць обласного центру імені Героїв Чорнобиля розглянула комісія з перейменування вулиць Чернігівської міської ради. Про це повідомив заступник міського голови Віктор Бешун. За його словами, чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації "Союз Чорнобиль України" виступила з ініціативою винести на громадське обговорення питання, якій же саме вулиці дати цю назву. Зокрема, пропонується перейменувати вулиці 50 років СРСР та 50 років ВЛКСМ і вулиця Космонавтів у 5 - 7 мікрорайонах "Бобровиці", що має двійника у Чернігові. Комісія вивчає і питання щодо перейменування однієї з вулиць іменем Софії Русової, 150-річний ювілей від дня народження якої відзначається цього року. "Сподіваємося, що чернігівці висловлять свої думки через міську газету, радіо і телебачення", - сказав Віктор Бешун. Він також додав, що перейменування буде здійснене лише після вивчення громадської думки і не раніше, ніж після виборів, щоб не створювати незручності чернігівцям.