24 січня 2006 р.

Вартість харчування у школах Чернігова зміниться

Зміни в організацію харчування дітей за рахунок міського бюджету внесені під час чергового засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради. Повідомила прес-служба міськради. Для покращання харчування учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних навчальних закладів міста та у зв'язку з підвищенням цін на продовольчі товари виконком Чернігівської міськради прийняв рішення про зміну вартості харчування. Нові ціни діятимуть з 1 лютого і становитимуть: - для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів – до 2 грн. (сніданок); - для учнів 5-12 класів – 2 грн. 50 коп. (сніданок); - для учнів спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів для дітей з вадами слуху – до 6 грн.30 коп.; - для учнів, що відвідують групи продовженого дня, вартість обіду становитиме 2 грн.80 коп. Вартість харчування учнів перших класів, які навчаються на базі дошкільних навчальних закладів і враховуються у їх контингенті, вартість харчування становить до 4 грн. на день. Батьки цих дітей вносять плату за харчування дітей у розмірі 50% від вартості харчування. Як прокоментувала рішення начальник управління освіти міськради Наталія Лещенко, вартість харчування збільшена, щоб воно було найбільш наближене до норм харчування. "Рішення про організацію харчування у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах міста було прийняте у 2004 року і ми вносимо до нього зміни вже вп'яте", - сказала Наталія Лещенко. Також члени виконавчого комітету затвердили Положення про призначення і виплату персональних (іменних) премій міського голови талановитим і обдарованим учням, які досягли високих успіхів у навчальній діяльності; затвердили річний титульний список на реконструкцію, капітальний ремонт та поточні витрати по благоустрою у 2006 році, розглянули інші пиртання.