24 січня 2006 р.

Обережно – морози тривають

Станом на ранок 24 січня з різними ступенями обмороження до лікарні потрапив вже 21 мешканець міста, з них одна дитина. У зв'язку з низькою температурою атмосферного повітря управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та управління охорони здоров'я міської ради застерігають населення про небезпеку переохолодження. Найбільш вразливими категоріями населення є маленькі діти, люди похилого віку, люди, що мають проблеми зі здоров'ям, що колись зазнали переохолодження, хворі на серцево-судинні захворювання, а також люди, які вимушені тривалий час перебувати на вулиці. Доки триває період похолодання, слід дотримуватись таких порад: - не виходити на вулицю без нагальної потреби; - підбирати якомога тепліший та зручний одяг, взуття ні в якому разі не повинне бути тісним; - особливу увагу необхідно приділяти відкритим ділянкам обличчя; - запобігати тривалому впливу холоду; - подбати про підвищену калорійність харчування; - при відчутті переохолодження, або за наявності ознак обмороження (оніміння частини тіла, біль, печіння шкіри) слід негайно звернутися за допомогою до лікарів.