Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 червня 2024 р.

Грантова програма від МОМ для мікро- та малих бізнесів: як стати учасником

+5
+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8

Грантова програма від Міжнародної організації з міграції (МОМ), яка допоможе відновлюватися та розвиватися  мікро- та малому бізнесу, а також створення Ради розвитку громад. У Чернігівській міській раді 7 червня відбулась зустріч із представниками МОМ, участь в якій взяв в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако, депутати та представники структурних підрозділів Чернігівради, ветерани війни, керівники громадських організацій та підприємці. 

Однією з ключових тем стало обговорення створення Ради розвитку громади, метою якої є розробка плану соціально-економічного розвитку, сприяння у взаємодії з донорами та міжнародними організаціями, залучення додаткових коштів у громаду, а також створення економічного хабу.

 

 

Вдячний Міжнародній організації з міграції в Україні за ініціативу створення у Чернігові Ради для підприємців. Це важливо, зважаючи на умови, в яких знаходиться зараз наше місто.  Вся робота, яка є в місті, це про завтрашній день, це стратегічний розвиток міста та про його перспективи. Для мене всі, хто тут залишився, продовжує працювати, платити заробітні плати й податки – справжні герої. Захоплююсь нашими підприємцями та їхньою стійкістю, – сказав під час зустрічі в.о. очільника міста.

 

Для міста наразі у пріоритеті допомога Збройним Силам України, водночас і створення Ради розвитку громади  –  також важливий крок.

Вважаю, що це синергія, яку ми готові чути та підтримувати, оскільки розуміємо що все, що ми робимо, а це підтримка наших воїнів, відновлення міста від руйнувань, реабілітація наших Захисників та Захисниць, створення умов комфортних для містян – дуже важливо. Тобто безпека, світло, тепло, інфраструктура, повернення людей у місто – для нас це головні пріоритети, – підкреслив Олександр Ломако.

 

Грантова програма від МОМ для підприємців 

 

Під час зустрічі представники МОМ в Україні запропонували підприємцям міста взяти участь у грантовій програмі. Основна мета  підтримка економіки України шляхом відновлення робочих місць та виробництва, а також задоволення попиту населення на критично важливі товари та послуги.

Грантові кошти можна витратити на ремонт пошкоджених приміщень, купівлю обладнання, професійне навчання для персоналу тощо, розповіли представники МОМ. 

 

 

Бізнес може отримати таку фіндопомогу:

  • мікро (до 7 тис. євро),
  • малі (до 20 тис. євро),
  • стартап (до 15 тис. євро). 

Для участі в проєкті підприємцям потрібно подати заявку до 23 червня, заповнивши відповідну онлайн-форму. Детальну інформацію щодо вимог і розподілу грантів ви можете знайти за посиланням

Довідково. Представництво МОМ в Україні надає допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та особам, які постраждали від війни. З початку повномасштабної війни в Україні МОМ переорієнтувала свої програми та проєкти та з лютого 2022 року по березень 2023 року охопила близько трьох мільйонів людей гуманітарною підтримкою, яка включає надання непродовольчих товарів та предметів гігієни; водопостачання, санітарія та гігієна; багатоцільова готівка; невідкладна медична та психічна підтримка та психосоціальна підтримка; допомога центрам колективного проживання; захист та інші види підтримки.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!