29 травня 2024 р.

Відсьогодні перекривається рух автотранспорту по вул. Коцюбинського, 76 і Хлібопекарській, 34

У Чернігові відсьогодні перекривається рух автотранспорту по вулицях Коцюбинського, 76 і Хлібопекарській, 34. Відповідний дозвіл наданий комунальному підприємству «Теплокомуненерго» на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня.

Перекриття руху на вул. Коцюбинського триватиме до 21 червня, а на вул. Хлібопекарській до 10 червня.

На зазначених ділянках дороги проводитимуться аварійні ремонтні роботи на магістральній тепловій мережі.

КП «Теплокомуненерго» встановить дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції у Чернігові, яке забезпечуватиме нагляд за організацією руху транспорту та пішоходів в районі проведення робіт. На час проведення робіт КП «Міськсвітло» забезпечить освітлення зазначених вулиць в нічний час.

У маршрутну мережу громадського транспорту будуть внесені тимчасові зміни.

Пресслужба Чернігівської міської ради