27 грудня 2005 р.

У Чернігові введено другу за півроку водопровідну насосну станцію

Сьогодні в обласному центрі у мікрорайоні вулиць 50 років ВЛКСМ та Борисенка введена в експлуатацію водопровідна насосна станція, яка забезпечить безперебійним водопостачанням майже три з половиною тисячі жителів міста. Про це повідомила прес-служба міської ради. За словами жителів, що зібралися біля новобудови, протягом кількох десятиліть мешканці багатоквартирних будинків, особливо верхніх поверхів, потерпали від проблем з водопостачанням. «Спорудження водопровідної насосної станції обов'язково вирішить цю проблему», - сказав директор КП «Чернігівводоканал» Олександр Шкінь. Схвальні відгуки від жителів надійшли одразу по тому, як станцію запустили в дію. Як повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов, кошти на будівництво водопровідної насосної станції, а це майже півмільйона гривень, були виділені із бюджету розвитку. Тут встановлене німецьке обладнання, яке розраховане на 10 років безперебійної роботи. Автоматика регулює підтримання рівномірного тиску у водогоні. Також Олександр Соколов подякував працівників водоканалу, які зробили мешканцям мікрорайону чудовий новорічний подарунок, адже станцію планували ввести лише на початку 2006 року.