27 грудня 2005 р.

Допомога від держави

Ще один подарунок до свят приготувала держава, заздалегідь, ще у серпні, прийнявши Постанову КабМіну про виплату одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які досягли 18-річного віку. Лише нещодавно кошти на ці виплати надійшли з державного до міського бюджету. 38 молодих людей, що мешкають в обласному центрі, одержали із рук міського голови Олександра Соколова по 795 гривень грошової допомоги. Ця сума виплачується лише раз, її розмір встановлюється Кабінетом Міністрів України. Міський голова висловив сподівання, що цю добру справу буде продовжено і надалі. Олександр Соколов звернувся до молоді: "Як би не піклувалася про вас держава, ви повинні зрозуміти, що вже стали дорослими і ваше подальше життя залежить лише від вас самих. Щоб воно було щасливим, оберіть свою високу мету і докладайте зусиль для її втілення".