15 травня 2024 р.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 36 чернігівців, за знищене - 12 містян

14 травня виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

У рамках державної програми «єВідновлення» компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 36 чернігівців, за знищене – 12 містян.

На засіданні комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна, що відбулась другого травня, загалом прийняли 51 рішення, з них:

• 36 рішень про надання компенсації на загальну суму 2 333 030,80 грн;
  • 11 рішень про відмову (п’ять заяв – за заявою власника; дві – у зв’язку з не усуненням обставин, що стали підставою для зупинення; чотири – відновлено власником);
  • два рішення про поновлення розгляду заяви;
  • два рішення про зупинення розгляду заяви.

9 травня комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за знищену нерухомість загалом прийняла 15 рішень, з них:

• 12 рішень про надання житлового сертифіката на загальну суму 199 356 017,93 грн;
  • три рішення про відмову (дві заяви – на підставі заяви заявника; одна – у зв’язку з недостовірними даними).

Пресслужба Чернігівської міської ради