24 грудня 2005 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про спрощення дозвільних процедур у сфері господарської діяльності в м. Чернігові»

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету міської ради «Про спрощення дозвільних процедур у сфері господарської діяльності в м. Чернігові», розроблений відділом з питань реалізації державної регуляторної політики Чернігівської міської ради. Проект спрямований на виконання вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» з метою спрощення дозвільних процедур у сфері господарської діяльності в м. Чернігові і передбачає вирішити існуючі проблеми з отриманням дозволів у місті Чернігові. Підставою для розробки проекту є вступ у дію з 05 січня 2006 року Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на сторінці www.chernigiv-rada.gov.ua. З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у відділі з питань реалізації державної регуляторної політики Чернігівської міської ради, каб. № 14. Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника: 14000, м.Чернігів, вул.Магістратська, 7, каб.14.