Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 травня 2024 р.

День матері: у Чернігові провели зустріч з матерями загиблих Захисників та Захисниць України

+21
+18

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20
Фото № 21
Фото № 22
Фото № 23
Фото № 24

Напередодні Дня матері, який відзначається щорічно, у другу неділю травня, в.о. міського голови Чернігова зустрівся з матерями загиблих воїнів, аби вшанувати пам'ять їх дітей, а наших Захисників та Захисниць. Присутні заспівали гімн України та поклали квіти до пам'ятного місця. 

– Слова поваги та підтримки на вашу адресу. Низький уклін вам. Тримайтеся, ми разом. Війна почалася не в лютому 2022-го, а в 2014 році. І всі, хто пішов захищати Україну з перших днів, вони для нашого міста Герої. На жаль, кількість жертв збільшується щодня і дуже багато матерів та близьких втрачають найдорожчих людей у цій війні. Побажання тільки одне, аби вона якомога швидше закінчилася нашою Перемогою і всі жертви, які вже є і, очевидно, ще будуть, не були даремними, а ми збудували нормальну країну, чого, власне, і хотіли ваші діти. Єдине, що ми можемо зробити, аби пам'ять про них жила вічно, зберегти країну і зробити її справді демократичною, заможною і такою, якою ми всі будемо пишатися, – сказав під час пам'ятного заходу в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. 

Натомість мати загиблого в зоні АТО бійця, заступниця голови ГО «Єдина родина Чернігівщини», Людмила Житнікова подякувала міській раді за підтримку та увагу до них, а також готовність завжди співпрацювати.

Також для матерів організували концертну програму в міському палаці культури ім. В. Радченка. 

Пресслужба Чернігівської міської ради 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!