22 грудня 2005 р.

КП

Цього року в Чернігові завдяки діяльності комунального підприємства "Чернігівбудінвест" у будівництво залучено 50 млн. грн. інвестицій. Повідомив сьогодні на традиційній нараді з заступниками міського голови, головами районних в місті рад, керівниками управлінь, відділів міськради та міських служб директор підприємства Володимир Бондаренко. За його словами, діяльність КП "Чернігівбудінвест" протягом двох років сприяла зростанню обсягів будівництва в обласному центрі, подальшій реалізації Генерального плану щодо забудови міста. Лише цього року підприємством введено в експлуатацію 15 тисяч квадратних метрів житла. "Обсяги робіт підрядних організацій, з якими співпрацює "Чернігівбудінвест", зросли на 30%", - сказав Володимир Бондаренко. Він зазначив, що проблемним питанням у Чернігові залишається розробка проектної документації. "Подальший розвиток міста потребує свіжих проектних рішень і відповідно молодих фахівців", - впевнений директор "Чернігівбудінвесту". Для цього, на його думку, необхідно зацікавити спеціалістів і створити умови для їхньої роботи.