Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
8 травня 2024 р.

Як у поминальні дні дістатися до міських кладовищ громадським транспортом


Фото № 1

До уваги мешканців Чернігова та гостей міста! Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради інформує про те, як можна доїхати до міських кладовищ (окрім «Яцево») у поминальні дні.

Кладовище «Ялівщина». Їхати автобусними маршрутами №21 «Автозавод-Олександрівка» або №30 «Автозавод, кільцевий». Виходити на зупинці «Ветеринарний комплекс».

Кладовище «Олександрівське». Їхати автобусним маршрутом №21 «Автозавод-Олександрівка». Виходити на зупинці «Олександрівська».

«Єврейське кладовище». Їхати автобусними маршрутами №25, 25А, 26. Виходити на зупинці «вул. В'ячеслава Чорновола».

«Старе кладовище», що знаходиться на вул. Старобілоуська. Їхати автобусними маршрутами №25, 25А, 26. Виходити на зупинці «вул. В'ячеслава Чорновола». Або автобусним маршрутом № 31. Виходити на зупинці «Холодторг».

Кладовище «Бобровиця», що знаходиться навпроти діагностичного центру. Їхати тролейбусним маршрутом №10 або автобусними маршрутами, які їдуть у напрямку кладовища «Яцево». Виходити на зупинці «Діагностичний центр».

Кладовище «Коти», що знаходиться по вул. В. Дрозда. Їхати автобусним маршрутом №22. Виходити на зупинці «вул. В. Дрозда».

Переглянути схеми маршрутів та відстежити рух автобусів у режимі реального часу можна скориставшись мобільним застосунком DozoR City або сайтом https://city.dozor.tech/ua/chernigiv/city.

Як курсуватиме громадський транспорт у поминальні дні до міського кладовища «Яцево»  за посиланням.

За повідомленням управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!