19 грудня 2005 р.

У Чернігові 23 грудня 2005 року відбудеться засідання дев'ятнадцятої сесії 4 скликання

Чернігівський міський голова Олександр Соколов підписав розпорядження про скликання дев’ятнадцятої сесії міської ради 4 скликання. Пленарне засідання міської ради розпочнеться 23 грудня 2005 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). На розгляд сесії вносяться питання: - Про формування Чернігівської міської територіальної виборчої комісії. - Про загальний склад Чернігівської міської ради п'ятого скликання. - Про Програму зайнятості населення м.Чернігова на 2006-2007 роки. - Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в м.Чернігові до 2012 року. - Про міську Комплексну Програму профілактики злочинності на 2006-2010 роки. - Про Програму "Безпечне житло" на 2006-2010 роки. - Про затвердження переліків об'єктів комунальної власності територіальної громади м.Чернігова, які підлягають приватизації у 2006 році. - Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок в межах м.Чернігова та надання дозволу на розроблення проекту відведення земельних ділянок. - Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. - Про внесення доповнень до Плану діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2006 рік. - Інші питання.