8 грудня 2005 р.

У Чернігові розпочалася міжнародна науково-практична конференція з педагогіки

Сьогодні у Чернігові розпочалася IV Міжнародна науково-практична конференція під назвою "Стратегії управління закладами освіти в умовах формування інформаційного суспільства". Як повідомила завідувач лабораторії управління освітніми закладами Інституту педагогіки АПН України Людмила Калініна, невипадково саме Чернігів обраний для проведення конференції. За її словами, досвід міста та області вивчається з 2003 року, вже проведені ряд семінарів, зустрічей з керівниками навчальних закладів. "Вивчення доробку і стало приводом для конференції. Тут багато напрацювань, багато стратегій, зокрема, підготовки професійних управлінських кадрів", - сказала Людмила Калініна. Протягом двох днів – спочатку у Чернігові, а потім Ніжині – учасники конференції обговорять стратегії управління системою загальної середньої освіти, технології проектування, планування та організації управління якістю освіти та інші наукові аспекти цієї проблеми. У конференції беруть участь майже 250 науковців, представників педагогічної громадськості з десяти областей України, районів Чернігівщини, а також гості з Російської Федерації і Республіки Білорусь. Організатори конференції – Міністерство освіти і науки України, Інститут педагогіки АПН України, управління освіти і науки Чернігівської ОДА, Чернігівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, міські управління освіти Чернігова та Ніжина інші. Представників освітянської громади привітали заступник голови ОДА Володимир Тандура, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, начальник управління освіти і науки Чернігівської ОДА Анатолій Заліський.