7 грудня 2005 р.

ПРЕС - АНОНС

8 грудня у Чернігові проходитиме ІV Міжнародна науково-практична конференція під назвою "Стратегії управління закладами освіти в умовах формування інформаційного суспільства". Учасники конференції – представники всіх областей України, а також гості з близького зарубіжжя – обговорять стан та перспективи розвитку освітянської галузі. Конференція продовжить свою роботу 9 грудня у Ніжині. Організатори – Міністерство освіти і науки України, Інститут педагогіки Академії педагогічних наук України, управління освіти і науки Чернігівської ОДА, управління освіти Чернігівської міської ради, управління освіти Ніжинської міської ради. Початок пленарного засідання о 10.00 у Чернігівській міській раді (великий зал).