7 грудня 2005 р.

У Чернігівській міській раді – нові призначення

Міський голова Олександр Соколов на традиційній нараді з заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів міськради, міських служб повідомив про ряд призначень. Завідувачем відділу з питань внутрішньої політики Чернігівської міської ради призначений Микола Олександрович Кравченко, який працював головним спеціалістом цього ж відділу. Геннадій Михайлович Крисько, який до цього очолював відділ з питань внутрішньої політики, призначений завідувачем архівного відділу міської ради. Микола Кравченко (1955 р.н) у 1976 році закінчив історичний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту. Працював вчителем історії, лектором міськкому Компартії УРСР, на керівних посадах у комерційних структурах. В органах місцевого самоврядування працює з 2002 року. Геннадій Крисько (1961 р.н) у 1984 році закінчив Київський інженерно-будівельний інститут. У 1976-1986 р.р. працював на будівельних та промислових підприємствах міста, потім перебував на комсомольській роботі. З 1995 року – в органах місцевого самоврядування.