6 грудня 2005 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету міської ради "Про ціни/тарифи", розроблений управлінням економіки міської ради. Проект спрямований на запровадження єдиної процедури подання, розгляду, затвердження (погодження) цін/тарифів, які регулюються виконавчим комітетом міської ради. Підставою для розробки проекту є відсутність єдиного порядку подання, затвердження (погодження) цін/тарифів, які регулюються виконавчим комітетом міської ради. Проект разом з аналізом регуляторного впливу розміщується на офіційному сайті Чернігівської міської ради www.cherhigiv-rada.gov.ua. Зауваження та пропозиції надавати у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника: 14000, м.Чернігів. вул.Магістратська, 7, каб.6.