5 грудня 2005 р.

Військовослужбовці Чернігівського гарнізону отримали житло

Сьогодні 125 сімей військовослужбовців Чернігівського гарнізону отримали квартири в новому будинку. Ключі новоселам по вулиці Незалежності, 46 вручили заступник Міністра оборони України В'ячеслав Кредісов, генерал-полковник Олег Шустенко і начальник територіального управління "Північ" генерал-майор Сергій Бесараб. Символічний ключ від будинку передав голова правління ВАТ "Домобудівник" Анатолій Роговий. Разом з військовими нове житло у 234-квартирному будинку отримали інші категорії чернігівців – ліквідатори аварії на ЧАЕС, афганці, інваліди Великої Вітчизняної війни. Як повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов, на порядку денному постає питання розбудови інфраструктури мікрорайону – будівництво магазинів, кафе, перукарень, аптек та ін. "Усі проблеми будуть вирішуватися поступово", - сказав він. За словами В'ячеслава Кредісова, у забезпеченні військових житлом намітилися позитивні зміни. "Якщо військові отримуватимуть житло темпами цього року, то гостра проблема буде вирішена протягом 2-3 років", - сказав В'ячеслав Кредісов. У 2004 році на розвиток будівельної галузі Чернігова Північне управління капітального будівництва МОУ витратило 14 млн.820 тис. грн., а у 2005 році – 35 млн.678 тис.грн. На сьогодні ще 600 родин військових Чернігівського гарнізону стоять на квартирній черзі. Цього року військові Чернігова отримають квартири ще у двох будинках – вул. Курсанта Єськова, 72 та Нафтовмків, 36.