1 грудня 2005 р.

Повідомлення Чернігівської міської робочої групи обліку виборців

До відома громадян України, які проживають або перебувають на території міста Чернігова.
Шановні громадяни!
Чернігівською міською робочою групою обліку виборців складено та надається для ознайомлення громадян місцевий загальний список виборців, які проживають або перебувають на території міста Чернігова. Згідно із Законом України "Про вибори народних депутатів України" кожен громадянин має право ознайомитися із цим списком, перевірити правильність внесених до нього відомостей і, в разі необхідності, звернутися до робочої групи обліку виборців із заявою про внесення змін, уточнень або доповнень до списку або з інформацією про осіб, які постійно не здатні самостійно пересуватися у зв’язку з інвалідністю або за віком. Громадяни мають право оскаржити до робочої групи обліку виборців або до місцевого суду допущені при складанні списку неправильності, в тому числі невключення, не правильне включення або виключення із загального списку виборців його або інших осіб, або наявність чи відсутність відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися. Ознайомитися із загальним списком виборців можна у період з 1 листопада 2005 року по 1 січня 2006 року у робочі дні з 9.00 до 13.00 години та з 14.00 до 18.00 години у приміщеннях: Чернігівської міської ради за адресою: вулиця Магістратська, 7, кімната №21, Деснянської районної ради за адресою: проспект Перемоги, 141, кімната №401, Новозаводської районної ради за адресою: вулиця Щорса, 19, кімната № 424, у вихідні дні з 10.00 до 14.00 години у приміщенні Чернігівської міської ради за адресою: вулиця Магістратська, 7, кімната №21.