1 грудня 2005 р.

У Чернігові відкрився Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом

Сьогодні у Чернігові відкрився Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом. За словами головного лікаря Центру Володимира ГОНЧАРЕНКА, цей медичний заклад покликаний координувати дії громадськості у боротьбі з ВІЛ та СНІДом. "Ми об'єднуватимемо зусилля медичних закладів, громадських організацій та владних структур спрямовані на подолання цієї недуги", - сказав він. У складі Центру працюватиме амбулаторно-поліклінічне відділення: організаційно-методичний і кабінет довіри, імунологічна лабораторія. У майбутньому буде створене стаціонарне відділення на 20 ліжок (зараз стаціонар працює на базі міської лікарні №2). Як пояснив В.ГОНЧАРЕНКО, Центр співпрацюватиме з усіма кабінетами інфекційних захворювань, що діють у районах області і підпорядковані районним лікарням. Центр має статус комунального закладу і фінансуватиметься з обласного бюджету. На сьогодні на Чернігівщині офіційно зареєстровано 967 ВІЛ-інфікованих та 20 людей хворих на СНІД.