25 листопада 2005 р.

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб оприлюднюється проект рішення Чернігівської міської ради “Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2006 рік”, розроблений фінансовим управління Чернігівської міської ради. Проект спрямований на встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2006 рік з метою врегулювання нормативно-правового простору і передбачає збільшення надходжень податку з доходів фізичних осіб до міського бюджету, створення умов для легалізації діяльності суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб у місті та стабільність цін на послуги оренди нерухомості. Підставою для розробки проекту є підпункт 9.1.2 пункту 9.1 статті 9 Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” від 22.05.2003 року № 889-ІV (зі змінами та доповненнями) та пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 20.11.2003 року № 1787 “Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”. Проект разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційній web-сторінці Чернігівської міської ради за адресою www.chernigiv rada.gov.ua. З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також в фінансовому управлінні Чернігівської міської ради, вул. Магістратська, 7, каб. № 32. Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних осіб приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на адресу розробника: 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, каб. № 23.