25 листопада 2005 р.

У Чернігові відбулася презентація офіційного веб-порталу міської ради

Відтепер найважливіші рішення виконавчого комітету, розпорядження міського голови будуть оприлюднюватися на офіційному веб-порталі міської ради. Про це повідомив під час прес-конференції міський голова Олександр Соколов. За словами заступника міського голови Володимира Заіки, вже підписане розпорядження «Про офіційний веб-портал Чернігівської міської ради», згідно з яким розпочалося функціонування веб-порталу міськради. «Інтернет-сторінка забезпечить вільний доступ громадян до інформації про діяльність міської ради та її виконавчих органів», - він. Адже там розміщується інформація про структуру, основні напрямки роботи управлінь та відділів міськради, депутатів міськради; а також міські новини, рішення, розпорядження, їх проекти та аналіз регуляторного впливу цих актів, і навіть прогноз погоди та курс валют. У лютому 2005 року був оголошений конкурс на створення офіційної сторінки міської ради в Інтернеті. Перед учасниками конкурсу як основні були поставлені вимоги: наявність системи керування інформацією з віддаленим доступом; можливість зміни та доповнення базової структури сайту; гарантії безпеки. Серед 4 претендентів (з Києва та Чернігова) було обране ТОВ «Альфа Оіл», спеціалісти якого і створили офіційний веб-портал Чернігівської міської ради.