Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 квітня 2024 р.

39-та сесія Чернігівської міської ради. Які питання розглянули депутати та депутатки

+24
+21

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16
Фото № 17
Фото № 18
Фото № 19
Фото № 20
Фото № 21
Фото № 22
Фото № 23
Фото № 24
Фото № 25
Фото № 26
Фото № 27

19 квітня відбулася 39 (позачергова) сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання. Участь у ній взяли 26 із 38 депутатів та депутаток (ще четверо обранців склали свої депутатські повноваження, а територіальна виборча комісія до сих пір не визначила хто їх замінить у Чернігівраді), які розглянули загалом близько трьох десятків питань, серед яких підтримка ЗСУ, відновлення інфраструктури, земельні аукціони. 

Засідання почалося з хвилини мовчання за всім загиблими під час російсько-української війни та жертвами ракетних ударів, завданих військовими російської федерації по густонаселеному району Чернігова 17 квітня. 

– Перед тим як розпочати сесію, всіх загиблих, мирних громадян і воїнів, які віддали своє життя за нашу незалежність, і загинули внаслідок агресії росії проти України, прошу вшанувати хвилиною мовчання, – звернувся до присутніх у сесійній залі в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. 

Після чого депутати почали розгляд питань порядку денного. Заслухали доповідь начальника Чернігівського райуправління поліції Вадима Парфентьєва і затвердили Програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території міста Чернігова на 2024-2025 роки у новій редакції.   

– Одним із механізмів формування безпекового середовища в місті є впровадження поліцейських офіцерів. Проєкт має на меті забезпечити тісну взаємодію поліцейських із громадою, надання населенню якісних поліцейських послуг. Головне завдання цих офіцерів – орієнтуватися на потреби населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями і щоденно забезпечувати правопорядок на своїй території, запобігати вчиненню правопорушень. 

З цією метою в різних частинах міста планується організувати роботу п'яти поліцейських станцій (просп. Миру, просп. Грушевського, вул. Льотна, вул. Красносільського, вул. О. Довженка), де працюватимуть 40 офіцерів, повідомив Парфентьєв. І зазначив, що ці приміщення потрібно відремонтувати та звернувся за відповідної допомогою до Чернігівської міської ради.

 

– Для нас було важливо аби ці пункти були не тільки в центрі міста, а в різних його частинах. Також розуміємо, шо ми прикордонна громада і питання безпеки громад – це і питання безпеки в цілому країни. В умовах воєнного стану на руках у низки людей є зброя і на цьому фоні можуть бути правопорушення, які нестимуть загрозу безпеці людей. Тому, як громада, долучимось до реалізації цього проєкту, єдине, фінансово будемо дивитися протягом року скільки зможемо допомогти, тому що рік фінансово складний, а наші першочергові пріоритети –відновлення і підтримка ЗСУ. Разом з тим, безпека нашого населення теж має в бюджетних пріоритетах, – сказав Олександр Ломако. 

 

Затвердили депутати і рішення, яким розширили перелік військових частин, яким надаватиметься допомога коштом бюджету Чернігівської міської тергромади. А також передачу 1-шій окремій танковій Сіверській бригаді старлінків. 

– У нас вони є, купувалися для пунктів незламності. З дев'яти три зараз передаємо, – зазначив в.о. міського голови Чернігова. 

Ще одне питання 39-го засідання стосується ремонту покриття на вулиці Курсанта Єськова. Дорога частково розміщена на землях державної власності і міська рада звертається до Міноборони, аби забрати ділянку в комунальну власність. 

–  Це одна з найгірших доріг у місті і з нею пов'язано чимало проблемних питань, зокрема, різні частини цієї дороги належать різним власникам, серед яких і Міноборони. Хотіли її зробити, але для того, щоб почати проєктування і роботи, потрібно, щоб вона повністю була власністю громади, тому звертаємось до Міноборони щоб нам передали частину дороги, – поясник Ломако. 

Розглянули під час засідання і низку депутатських запитів, які стосувалися роботи пришкільних таборів у цьому році, стану доріг та якості громасдьких перевезень.

Пресслужба Чернігівської міської ради  

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!