Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 квітня 2024 р.

У Чернігові завтра розгортають роботу Єдиного центру допомоги


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

17 квітня відбулась зустріч в.о. Чернігівського міського голови Олександра Ломако з представниками та представницями міжнародних організацій. Говорили про допомогу постраждалим внаслідок ракетних ударів 17 квітня чернігівцям.

Серед прийнятих рішень – організація Єдиного центру, де постраждалим надаватимуть грошову, юридичну та психологічну допомогу, а також збиратимуть інформацію про потреби у відновленні житла. 

Під одним дахом об'єднують всі організації, які готові допомогти містянам.

 

Сьогодні для нас перша мета ліквідація наслідків, організація ночівлі для постраждалих, надання психологічної допомоги. А від завтра почнемо більш глибоке обстеження, зокрема, і по бізнесу, акцентував в. о. міського голови.

 

 

 

 

Єдиний центр допомоги знаходитиметься за адресою вул. І. Мазепи, 23 (КП «Міський палац культури ім. Радченка»).

Графік роботи: четвер, 18 квітня, з 14.00 год. В інші дні (центр працюватиме до середи, 24 квітня) – з 10.00 до 18.00 год. 

Учасники зустрічі домовились, що кількість постраждалих квартир у багатоповерхових житлових будинках буде розподілена між бригадами від партнерських організацій, які шляхом безпосереднього контактування надаватимуть допомогу.

Для оформлення допомоги від міжнародних партнерів чернігівцям при собі треба мати документи:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • документ, що підтверджує факт проживання за адресою;
  • виписка про реквізити банківського рахунку.

Більш детальну інформацію можна отримати у відділі звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9) або за тел. (0462) 677-064, (0462) 678-668. Крім того, там збиратимуть заявки у постраждалих, у яких є потреба у матеріалах швидкого реагування, непродовольчих товарах першої необхідності, теплому одязі, пледах, гігієнічних наборах. Також туди можуть звертатися представники бізнесу, для консультації стосовно отримання допомоги від міжнародних партнерів.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!