Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 квітня 2024 р.

На місці ракетних ударів триває пошуково-рятувальна операція. Відомо про 14 загиблих та понад 60 постраждалих

+10
+7

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13

Сьогодні, 17 квітня, близько 9-ої ранку, армією російської федерації здійснено кілька ударів по густонасленому району Чернігова. За даними Чернігівської обласної прокуратури, ракетами типу «Іскандер-К». Триває пошуково-рятувальна операція, розгорнуто штаб з ліквідації наслідків. 

Станом на 15:00 відомо про 14 загиблих та понад 60 постраждалих, серед яких троє дітей. На місці ракетних ударів триває пошуково-рятувальна операція. Лікарні працюють в посиленому режимі, приймаючи пацієнтів та надаючи всю необхідну допомогу.

Розгорнуто штаб ліквідації наслідків ракетних ударів. Він збирається кожні дві години для актуалізації зібраної інформації та визначення подальших кроків для допомоги постраждалим. 

Зокрема, працівники ЖЕКів виконують обстеження будинків і визначають потребу в будівельних матеріалах. За попередньою інформацією, пошкоджено 16 багатоквартирних будинків. Переважно там повилітали вікна, які вже почали закривати плівкою. 

 

– Всі служби працюють над ліквідацією наслідків. Працівники ЖЕКів вже виконують обхід квартир – чотири бригади по вісім людей для того, щоб визначити потребу в будматеріалах, щоб максимально оперативно ліквідувати наслідки і люди змогли ночувати вдома. У кого такої можливості не буде, то вже визначено місце для розселення постраждалих, для того, щоб вони провели ніч у більш-менш комфортних умовах, повідомляє в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. 

 

 

На місці пошуково-рятувальної операції буде організоване гаряче харчування для служб, які займаються ліквідацією наслідків, а також для тих, хто  його потребуватиме. 

Крім того, після ракетних ударів було відключено мережі газо- та електропостачання. Зараз їх перевіряють і орієнтовно після 17:00 планують увімкнути. 

– Хочу наголосити, що ракети, які росія запустила по Чернігову сьогодні о 9-й ранку, це черговий терористичний акт проти цивільного населення, – говорить в.о. очільника міста. 

Пресслужба Чернігівської міської ради 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!