21 листопада 2005 р.

У Чернігові задля спрощення порядку видачі документів дозвільного характеру підприємцям з 2006 року працюватиме відповідна служба. Вона координуватиме видачу дозволів за принципом організаційної єдності.

Міський голова Олександр Соколов підписав розпорядження, яким утворена робоча група для запровадження порядку видачі документів дозвільного характеру, а також дане доручення у структурі міської ради та виконкому створити таку службу. Як пояснили в управлінні торгівлі, послуг та розвитку підприємництва міськради, спрощення механізму видачі дозволів є актуальним для більшості бізнесменів-початківців. Зважаючи на велику кількість структур, що причетні до цієї процедури, підприємцю доводиться витрачати багато часу, аби оформити належним чином той чи інший документ. З наступного ж року, якщо він звернеться з усіма необхідними документами до адміністратора дозвільної служби, то всі питання вирішить сам адміністратор. В обласному центрі з 2003 року працює Єдиний офіс, який значно спростив порядок реєстрації, тож можна очікувати, що єдина служба з видачі дозволів стане ще одним кроком у розвитку партнерства влади і бізнесу.