Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 квітня 2024 р.

Комунальні служби прибирають місто після зими


Фото № 1
Фото № 2

Велике весняне прибирання міста обговорювали на загальноміській нараді 2 квітня, яка відбувається під головуванням в.о. міського голови Чернігова Олександра Ломако за участі керівників управлінь та комунальних підприємств. Протягом місяця відповідальні служби мають прибрати місто від центру до околиць. 

 

– Центральну частину прибрали. Вивезли суттєву кількість сміття. І пилососи вже пройшли. На сьогодні працюємо в районі просп. Левка Лук'яненка, вул. Захисників України (цей квадрат – територія «ЖЕК-10»). Інша бригада  рухається в сторону Героїв Чорнобиля та Масанів. Якщо нас погода не підведе і не буде значних дощів, то до першого числа (травня ред.) приберемо всі вулиці, повідомив начальник КП «АТП-2528». 

 

 

 

Працівники та працівниці «Зеленбуд», які опікуються зеленими зонами в місті, виконали заплановані роботи в центральній частині міста і зараз працюють в сквері «Казка», що на Шерстянці та в Березовому Гаю. 

Олександр Ломако зазначив, що якість прибирання має бути однаковою у всіх мікрорайонах міста, а керівники комунальних підприємств особисто мають проконтролювати довірені їм ділянки. 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!