21 березня 2024 р.

Родини загиблих військових продовжують отримувати фінансову підтримку від громади Чернігова

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 19 березня погоджено рішення про надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України – 16 особам на загальну суму 958,5 тис. грн. А також разової компенсації за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника – двом особам на загальну суму 40 тис. грн.

Ця підтримка з бюджету Чернігівської міської тергромади передбачена в межах Програми надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням Чернігівської міськради від 31 липня 2023 року. За 2023 рік допомогу отримала 251 особа на загальну суму понад 14 млн грн, а в поточному – 37 на 1,8 млн грн.

За 2023 рік компенсацію за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника отримало 26 осіб на загальну суму 519 тис. грн, в поточному – дві особи на 40 тис. грн.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет