29 лютого 2024 р.

Виконком погодив чергові виплати для сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України

Одноразову матеріальну допомогу з бюджету Чернігівської міської територіальної громади отримають 18 членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат – 923 тисячі гривень.

Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету міської ради 28 лютого.

За 2023 рік таку матеріальну допомогу отримали 251 особа на загальну суму понад 14,007 млн грн. В поточному році 19 осіб на загальну суму 923 тис. грн.

Нагадаємо, Програма надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2024-2025 роки затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 31 липня 2023 року № 33/VIII-4.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет