Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
28 лютого 2024 р.

Виплати мобілізованим з 1 січня 2024 року - як отримати допомогу у розмірі 20 тис. грн з міського бюджету


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 28 лютого 2024 року затверджено  Порядок  надання одноразової матеріальної допомоги військовозобов'язаним, які були призвані за мобілізацією на особливий період. 

Ним визначено механізм здійснення виплат мобілізованим з 1 січня 2024 року, які  зареєстровані у  Чернігові, у розмірі 20 тисяч гривень. 

Також цю допомогу можуть отримати військовозобов'язані, які є внутрішньо переміщеними особами за умови, що вони на момент мобілізації перебували не менш як один рік на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб за місцем фактичного проживання в межах міста Чернігова.

 

– Ми передбачаємо, що ці кошти будуть витрачені на амуніцію, аптечку, зброю тощо. Але ми не обмежуємо цей перелік. В залежності від обставин, він може бути іншим, – зазначив під час засідання виконкому в.о. міського голови Олександр Ломако. – Це внесок Чернігова у виконання державою плану з мобілізації, який буде прийнятий, коли буде проголосований Закон. Це наша скромна, але свідома допомога з підтримки  Захисників та Захисниць. 

 

 

Як отримати допомогу

Для отримання одноразової матеріальної допомоги військовозобов'язаним, які були призвані за мобілізацією, особа  або її родичі мають право звернутись із письмовою заявою про отримання матеріальної допомоги до департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради (вул. І. Мазепи, 19). 

До Заяви додаються

  • копія паспорта громадянина України (1, 2 та сторінка останнього місця реєстрації) чи паспорта громадянина України у формі картки (ID) з витягом із Реєстру територіальної громади міста Чернігова;
  • копія облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта);
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
  • копія довідки про перебування військовослужбовця у військовій частині (форма 5);
  • реквізити рахунку (IBAN) військовозобов'язаного, який був призваний за мобілізацією, відкритий в установі уповноваженого банку;
  • копія документу, що посвідчує особу родича  військовозобов'язаного (за необхідності);
  • документи, які підтверджують факт оплати придбаного майна, зазначеного в пункті 2 цього Порядку (за наявності).

Копії документів надаються разом з оригіналом. У разі звернення за отриманням одноразової матеріальної допомоги родичів військовозобов'язаного необхідно надати документи, що підтверджують їх родинний зв’язок.

Зразок заяви

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!