20 лютого 2024 р.

Щотижневий дайджест КП «Муніципальна варта»

Приклади реагування на порушення правил благоустрою та виявлення нових зауважень на території міста Чернігова традиційно розглянули на щотижневій загальноміській нараді з керівниками структурних підрозділів і комунальних підприємств міської ради сьогодні, 20 лютого.

Про виконання приписів щодо порушень правил благоустрою доповів начальник КП «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков.

Серед виправлених обслуговуючими підприємствами порушень, що були виявлені раніше: ліквідація провалля біля колодязів, відновлення парканів, вивезення гілля та сміття з прибудинкових територій багатоповерхівок тощо.

В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако звернувся з проханням до керівників комунальних підприємств відпрацьовувати всі звернення та усунути всі зауваження: прибрати сміття та гілля з прибудинкових територій багатоповерхівок, відновити паркани, гойдалку на дитячому майданчику, ліквідувати провалля біля колодязів. Зокрема, КП «ЖЕК-13» доручено відреагувати на скаргу мешканців по проспекту Миру, 143 щодо ліквідації стихійного сміттєзвалища за вказаною адресою.

Виправлені зауваження

Нововиявлені зауваження