Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 лютого 2024 р.

Військова служба за контрактом та пошук вакансій на електронних платформах

 

Комплектування армійських лав контрактниками в умовах збройної агресії, залишається одним із пріоритетних напрямів. Чернігівський районний територіальний центр комплектування і соціальної підтримки запрошує до лав Збройних Сил України бажаючих отримувати гідну платню і стати захисниками своєї Батьківщини!

Зацікавлені отримати професійне працевлаштування у лавах Збройних Сил України можуть самостійно ознайомитися з актуальними вакансіями у спеціальних розділах платформ порталів Lobby X, Work.ua, robota.ua та OLX Україна. Громадянам можна вибрати бажану посаду і підрозділ у війську для несення служби. Потрібно надіслати резюме або залишити відгук та номер телефону. Далі з людиною сконтактують рекрутери відповідного підрозділу. Не треба обмежуватися однією заявкою. Якщо ваша кандидатура не підійшла на одну вакансію, подавайтесь на інші, що відповідають професійним навичкам. В разі надання погодження від військової частини, бажаючі приходять до територіального центру комплектування та соціальної підтримки для подальшого оформлення документів на контрактну військову службу і направлення до навчальної частини, де проходять військову підготовку.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за номером: (067) 7254996, (0462) 676022, або за адресою: м. Чернігів, просп. Перемоги, б. 141.

За повідомленням Чернігівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!