8 лютого 2024 р.

Власники пошкодженого під час бойових дій житла отримують підтримку від міста

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради шостого лютого погодив надання одноразової матеріальної допомоги у рамках міських соціальних Програм, що направлені на підтримку мешканців міста, житло яких зруйноване чи пошкоджене внаслідок російської військової агресії проти України.

Допомога від міста буде надана:

• вісьмом власникам приватних житлових будинків на загальну суму майже 96,7 тис. грн;
  • одній особі, як часткова компенсація на відновлення знищених та пошкоджених вікон, на загальну суму 4,9 тис. грн;

Загалом таку матеріальну допомогу вже отримали:

• 2 021 власник приватного житлового будинку на загальну суму понад 31,851 млн грн;
  • 756 мешканців, як часткову компенсацію на відновлення знищених та пошкоджених вікон, на загальну суму майже 9,5 млн грн.

Нагадаємо, виплати здійснюються у рамках Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова–власникам приватних житлових будинків, знищених та пошкоджених внаслідок російської військової агресії (рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-10) та Програми надання часткової компенсації видатків мешканцям міста Чернігова, понесених на відновлення знищених та пошкоджених вікон у багатоквартирних житлових будинках внаслідок російської військової агресії (рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIII-11).

Пресслужба Чернігівської міської ради